O nás

Spoločnosť L-stavex s.r.o. bola založená v roku 2011. Súčasný konateľ na trhu pôsobí už od roku 1990 a v danom odbore má dlhoročné skúsenosti. Spoločnosť sídli v Závadke nad Hronom a projekty je schopná realizovať na celom území Slovenska. L-stavex s.r.o. spolupracuje s kvalifikovanými pracovníkmi, ktorí zrealizujú všetky stavebné a rekonštrukčné práce, interiérové aj exteriérové, zateplenie budov, rekonštrukciu aj výstavbu nových budov a bytov.

Spoločnosť L-satvex s.r.o. sa primárne zaoberá výstavbou a rekonštrukciou striech a krovov. Poskytuje všetky klampiarske práce spojené so strešným systémom - montáže odkvapov, zvodov, úžľabí, lemovaní, oplechovania komínov a strešných výlezov. L-satvex s.r.o. realizovala aj výstavbu kompletných bytových a nebytových stavieb. Svedčia o tom hotové projekty a spokojní zákazníci. L-satvex s.r.o. poskytuje aj stavebnú činnosť, akou je realizácia pozemných, inžinierskych, občianskych a priemyselných stavieb. Realizuje komplexnú výstavbu objektov všetkých druhov, rekonštrukciu objektov a ich stavebné úpravy.

Vo firme sa tiež realizuje autorizovaný predaj strešnej krytiny Ruukki. Jedná sa o oceľovú krytinu, s mimoriadne dobrými vlastnosťami, vhodnými do nestáleho podnebia. Strešné krytina Ruukki je jedinečná vďaka povrchovej úprave, ktorá znemožňuje mechanické poškriabanie a zaručuje farebnú stálosť. Dokonale tesní, je ľahká, trvácna , má moderný dizajn a vyžaduje si minimálnu údržbu. Odbornú spôsobilosť dokladujeme živnostenským listom, výpisom z Obchodného registra a referenciami prevedených stavieb.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás! Sme pripravaní zodpovedať všetky vaše otázky a pripraviť Vám projekt podľa vašich predstáv.

Mobil.: +421 905 642 182
Fax: 048 / 618 33 63
E-mail:  l-stavex@l-stavex.sk

viac kontaktov »